Szkolenia

Czerpiąc z długoletniej praktyki zawodowej oraz doświadczenia w pracy klinicznej i działalności badawczej, pracownicy Instytutu opracowali programy szkoleń dla psychologów, pedagogów, personelu medycznego, nauczycieli oraz biznesmenów i kadry zarządzającej, a także studentów ostatnich lat wyżej wymienionych kierunków.

Wśród propozycji znajdą Państwo zarówno te o tematyce specjalistycznej, przygotowujące do pracy w wybranym obszarze, kierowane do profesjonalistów chcących umocnić swoje kwalifikacje, jak i takie, w czasie których trenowane są umiejętności i kompetencje ułatwiające komunikację i swobodne poruszanie się na polu interpersonalnym w różnych branżach, tzw. szkolenia miękkie.

Ilość miejsc na każdym kursie jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat, dlatego zachęcamy do rezerwacji miejsc z odpowiednim wyprzedzeniem. Rezerwacja drogą telefoniczną pod numerami tel.: 510 77 11 20 lub 691 07 18 09 lub za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: instytutbadanpsychologicznych@gmail.com

Numer konta do wpłat: 50 1140 2004 0000 3602 4961 1985

 

SZKOLENIA

 

WARSZTATY PSYCHOTERAPEUTYCZNE