Oferta dodatkowa

Psychologiczna analiza testamentów

W sytuacjach wątpliwości, kiedy potrzebna jest analiza wiarygodności testamentu, dokonujemy jej oceny pod kątem psychologicznym.

Przekuwanie marzeń na cele

Zapraszamy na konsultacje, w czasie których dokonujemy psychologicznego szacowania możliwości przekucia marzeń na cele.

Psychologiczna analiza snów

Jeśli jesteś siebie ciekaw/a, zapamiętaj swój sen, opisz go dokładnie po przebudzeniu, opisz swoją aktualną sytuację życiową i przyjdź na profesjonalną psychologiczną analizę z psychologiem.

Bajki terapeutyczne dla dzieci i dorosłych

Dla każdego – dziecka i dorosłego, tworzymy indywidualnie dedykowane bajki terapeutyczne, które pomagająca w redukcji lęków i napięć, w adaptacji do nowych wydarzeń życiowych, w poprawie samopoczucia, lepszym zrozumieniu siebie
i innych

Przygotowanie do porodu

Zapraszamy Panie przygotowujące się do porodu na indywidualne zajęcia, które mają na celu wzmocnienie pozytywnych emocji, redukcję napięcia, pracę nad wyobrażeniem łatwego porodu, rozwijanie wiedzy dot. stymulowania rozwoju dziecka. Spotkania dopasowane są do indywidualnych potrzeb, prowadzone w przyjemnej atmosferze i pozwalają przyszłej mamie lepiej emocjonalnie przygotować się do przyjścia na świat jej dziecka/dzieci.

Badania psychologiczne w językach obcych

Zapraszamy osoby, które:

  • mają poczucie, że lepiej myślą w wybranym języku obcym;
  • wychowywały się lub wiele lat mieszkały poza granicami kraju i z tego względu lepiej rozumieją i wyrażają siebie w języku innym niż polski;
  • potrzebują wyników badania psychologicznego do celów zawodowych, podjęcia psychoterapii, samorozwoju, w celach adopcyjnych lub innych.

Prowadzimy badania z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi, dopasowując je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Licencja syndyka

Przeprowadzamy badania psychologiczne, na podstawie których wydawane jest zaświadczenie psychologiczne do licencji syndyka zgodnie z Ustawa z dnia 15. czerwca 2007r. o licencji syndyka. Koszt badania to 200zł.

Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego 

Wykonujemy badania psychologiczne niezbędne do uzyskania i aktualizacji licencji pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia. Na ich podstawie wystawiane jest orzeczenie stwierdzające posiadanie zdolności psychicznej do wykonywania zadań pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia. Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia wymagana jest między innymi dla osób / firm montujących systemy alarmowe. Cena badania wraz z orzeczeniem wynosi 150zł. Psychotesty są wykonywane na terenie naszego Instytutu w Laboratorium Psychologicznym Badań Kierowców i Innych Grup Zawodowych oraz Badań na Broń Zielone Światło. Przeprowadzamy tu również badania psychologiczne kierowców przy użyciu wykorzystaniu specjalistycznej aparatury pomiarowej oraz licencjonowanych narzędzi psychometrycznych.

Zaświadczenie psychologiczne do wspierania rozwoju

Przeprowadzamy badania psychologiczne oraz wydajemy zaświadczenia psychologiczne wskazujace na potrzebę wspierania rozwoju dziecka.

Zaświadczenie – operacja plastyczna 

Wykonujemy badania psychologiczne mające na celu ocenę istnienia / braku przeciwwskazań do przeprowadzenia operacji plastycznej, np. korekty nosa, powiększenia biustu z korektą. Przedłożenie takiego zaświadczenia wskazuje na motywację do przeprowadzenia operacji z pobudek zdrowotnych.

Informujemy, że przeprowadzamy badania psychologiczne i wydajemy zaświadczenia dla kobiet z tokofobią.
Tokofobia – jedna z odmian fobii – lęk przed ciążą i porodem.

Pomoc psychologiczna dla eurosierot

Po otwarciu granic państw europejskich przed Polakami otworzyły się nowe możliwości zatrudnienia. Pociągnęło to jednak za sobą również zmiany w strukturze polskiej rodziny.Nauczyciele wielu szkół podają, że są klasy, w których większość uczniów stanowią tzw. Eurosieroty, czyli osoby, których rodzic lub rodzice wyjechali za granicę w celach zarobkowych. W sytuacji takiej dzieci pozostają pod opieką drugiego z rodziców lub dalszych krewnych, najczęściej dziadków. Długotrwały wyjazd rodziców, którzy stanowią dla dziecka nie tylko źródło zaspokojenia potrzeb materialnych, ale przede wszystkim psychologicznych, w tym potrzeby: miłości, bliskości, zaufania, troski, uznania może być dla Eurosierot źródłem napięć emocjonalnych, co może pogarszać ich funkcjonowanie społeczne, szkolne i rodzinne. Wychodząc na przeciw potrzebom osób, których bliscy wyjechali za granicę, w Ogólnopolskim Instytucie Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii „EMPIRIA.PL” prowadzone jest poradnictwo psychologiczne i -psychoterapia Eurosierot.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli odczuwasz, że rozłąka z rodzicem wpływa negatywnie na Twoje samopoczucie: brak Ci chęci do działania, odczuwasz smutek, żal, złość, rozdrażnienie, jesteś płaczliwy/a, mimo że lekarze nie stwierdzają żadnych chorób, masz trudności ze snem, z apetytem, dolegliwości bólowe i inne, a w kontakcie z rodziną, rówieśnikami, dziewczyną/ chłopakiem,w szkole- w tym pogorszenie wyników szkolnych. Zachęcamy do kontaktu z psychologiem również rodziców, którzy przebywają za granicą i martwią się o stan emocjonalny swoich dzieci oraz opiekunów/ dziadków Eurosierot, których niepokoi nastrój lub/i zachowanie podopiecznych. Kontakt ze specjalistą możliwy jest zarówno w siedzibie Instytutu, na terenie Łodzi i okolic, jak i poprzez Skype.

Coaching

Coaching to indywidualna praca z trenerem, pozwalająca rozpoznać własne umiejętności, zdolności i talenty oraz pełniej wykorzystać potencjał. Jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coaching jest zorientowany wyłącznie na teraźniejszość i przyszłość, pomaga przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznać lepiej samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Istotą coachingu jest wykorzystanie wiedzy i umiejętności już posiadanych oraz odpowiednie zmotywowanie i towarzyszenie klientowi w celowym usprawnianiu jego funkcjonowania.
Organizujemy również szkolenia miękkie, które pozwalają wykształcić lub poprawić umiejętności komunikacji. Jest to typ zajęć, które dążą do rozwoju kompetencji pracowników w łączeniu indywidualnego podejścia do rozwoju z rozwiązaniami systemowymi w zakresie rozwoju w organizacji. Poszerzają wiedzę, pogłębiają umiejętności i kształtują postawę poszczególnych pracowników oraz całych zespołów.

ŚWIADCZYMY USŁUGI COACHINGOWE KOMPLEKSOWO

Indywidualne szkolenia dla firm

Organizujemy szkolenia na zlecenie firm i instytucji z całej Polski dla ich pracowników, przygotowujemy indywidualne plany szkoleniowe na potrzeby danej placówki. Realizujemy szkolenia miękkie w zakresie kompetencji niezbędnych w biznesie – negocjacje, autoprezentacja, sprzedaż relacyjna i wiele innych. Informacje i zamówienia: instytutbadanpsychologicznych@gmail.com lub 510 77 11 20.

Wizyty domowe i opieka psychologiczna w szpitalu

Z myślą o potrzebach osób, które z różnych powodów nie mogą przyjechać do Instytutu realizujemy pomoc psychologiczną w domach pacjentów. Obejmujemy także indywidualną opieką psychologiczną osoby hospitalizowane – leżące w szpitalach, klinikach, gdzie nie ma psychologa lub poświęcany przez niego czas jest niewystarczający. Cennik w zakładce „Psychoterapia”.

Pomoc psychologiczna za pośrednictwem komunikatorów internetowych

Z myślą o Polonii – osobach mieszkających poza granicami Polski, o osobach, które z różnych powodów nie mogą wychodzić z domu oraz dla tych, którzy po prostu preferują taką formę kontaktu oferujemy pomoc psychologiczną za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Wystarczy umówić się telefonicznie na wybrany dzień i godzinę.

Rezerwacja spotkania pod numerem telefonu:

510 77 11 20 lub 698 092 159

Skype: instytutbadanpsychologicznych